Fotogalerie (1)

VÁNOČNÍ DRÁŽĎANY

Pojeď s námi za kouzelnou předvánoční atmosférou Drážďan.
14.12.2016, odjezd v 7.30 h. z parkoviště u Tesca, předpokládaný příjezd v 19.15 h.

Co můžeš zažít?
- procházka historickým centrem - impozantní neorenesanční budova Saské státní opery Semperoper, neslavnější galerijní komplex Drážďan Zwinger, zvuky vánočních koled z monumentálního barokního kostela Hofkirche, 102 m dlouhý vlys znázorňující průvod saských panovníků Fürstenzug, zámecký komplex Residenzschloss s významnou sbírkou klenotů rodu Wettinů Grünes Gewölbe, vánočně ozdobená promenáda Brühlsche Terrasse s výhledem na řeku Labe a svícemi osvětlený barokní kostel Frauenkirche. Poté navštívíme adventní trhy (adventní trh Neumarkt před kostelem Frauenkirche s tradiční vánoční štolou či největší drážďanský trh Striezelmarkt s lokálními pochoutkami).
Nákupy - budeme mít rozchod v blízkosti nákupního centra Altmarkt Galerie, kde jsou obchody jako Primark a TkMaxx, kde můžete nakoupit krásné vánoční dárečky a určitě i něco hezkého pro sebe.
Odjezd v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto:  doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů - služba průvodce po celou dobu zájezdu, komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna.

V ceně není zahrnuto: vstupné do navštívených objektů - pro studenty do 18 let 0 EUR, pro studenty nad 18 let 1 EUR.

Cena zájezdu: 570 Kč

Vyzvednutí přihlášek: kabinet č. 1 Mgr. Lenka Kotrbáčková a MgA. et Mgr. Jana Horáčková
 

Další aktuality

Úspěch absolventky školy Michael
Report z ADC*E (Art director club Europe)
Vernisáž výstavy Adama Jílka a křest knihy Jiřího Lamberka v...
Cena za prostorové řešení instalace na Prague Photo 2017
Zpět na výpis