ČT art 1. 3. dokument Z. Zemanové

ČT art nabídla ve středu 1. března ve 20.20 h ke zhlédnutí dokument Bořivoj Zeman, táta
a režisér
 (105. výročí narození režiséra) pohledem jeho dcery Zuzany Zemanové. 

Režisér Bořivoj Zeman je klasikem české filmové pohádky. Nejen to, je jejím tvůrcem. Filmy Pyšná princezna, Byl jednou jeden král nebo Šíleně smutná princezna se ve své době staly kasovními trháky a dodnes lámou rekordy ve sledovanosti na televizních obrazovkách. Kdo byl tento člověk, který uměl rozdávat tolik laskavého humoru? A co všechno mohl a chtěl natočit? Filmový dokument o svém otci natočila režisérka Zuzana Zemanová, která během natáčení objevila věci, o jejichž existenci neměla tušení.
 

Další aktuality

Prague photo 2017
LYŽAŘSKÝ KURZ 2017
VÁNOČNÍ DRÁŽĎANY
Vánoční bazárek v pátek 9. 12.
Zpět na výpis