Fotogalerie (9)

Designéři v Miláně

Studenti oboru Design interiéru se 4. dubna vypravili do Milána - 56. ročník výstavy designu, 36 nachozených kilometrů a neskutečné množství inspirace. I tak lze nazvat Salone del Mobile Milano 2017. Tedy největší výstavu na starém kontinentě pro nás, interiérové designéry.
Studenti druhého a třetího ročníku letos přijeli poprvé a nenechali si krom Salone ujít ani Milano Design week 2017, kde firmy nechávají své kreativní ředitele tvořit bez omezení. Letošní trendy, které se jistě budou prolínat do současných školních prací, se nesou v retru jemných pastelových barev, japonského minimalismu (firma Nendo), nebo v jasném vyhranění značky (MOOOI). Okouzlila nás i česká firma Preciosa svojí koncepcí „Cultivation of Chandeliers. Since 1724.“

Tak, co za rok, do Shangaie?
MiO.

Další aktuality

Prague photo 2017
LYŽAŘSKÝ KURZ 2017
VÁNOČNÍ DRÁŽĎANY
Vánoční bazárek v pátek 9. 12.
Zpět na výpis