Fotogalerie (5)

Kalendář 3 x 4 oceněn 1. místem!

Náš kalendář 3 x 4 pro rok 2018 oceněn 1. místem! 

Asociace profesionálních fotografů ČR udělila již popatnácté prestižní ocenění Osobnost české fotografie.

Význam tohoto jubilejního ročníku si vzali za své nejen členové přípravného týmu Osobnosti (Jung, Zhoř, Pohribný) a celá správní rada APF, ale i mnozí teoretici, kurátoři, fotografové z řad APF i mimo ni.

Jedenáctičlenná odborná porota pod předsednictvím Mariana Beneše, ve složení Karel Cudlín, Josef Husák, Zbyněk Illek, Mária Kudasová, Dana Kyndrová, Miroslav Machotka, Pavel Mára, Rudolf Stahlich, Štěpánka Stein a Miroslav Vojtěchovský rozhodla o udělení cen Osobnosti.

V kategorii Fotografický kalendář pro rok 2018 byl porotou oceněn kalendář:
3 x 4 (práce studentů VŠKK / VOŠ Michael / SŠ Michael)

 

Další aktuality

Úspěch absolventky školy Michael
Vernisáž výstavy Adama Jílka a křest knihy Jiřího Lamberka v...
Cena za prostorové řešení instalace na Prague Photo 2017
Prague photo 2017
Zpět na výpis