Přehled učitelů

Přehled všech učitelů

Vše A B C D F G H J K M N U V Z
MgA. Stanislav Abrahám pedagog
stanislav.abraham@gmail.com
Mgr. Jakub Altman pedagog, třídní učitel/ka
altmanj@skolamichael.cz
Ing. Hana Bártová vedoucí oboru Management a produkce SŠ, pedagog, třídní učitel/ka
bartovah@skolamichael.cz
Peter Beňa odborník z praxe
benapeter@icloud.com
MgA. Dominika Beranová pedagog
dominika.beranova@seznam.cz
Mgr. Richard Borovička pedagog, třídní učitel/ka
borovickar@skolamichael.cz
Artemiy Bushuev pedagog
bushueva@skolamichael.cz
MgA. Šimon Chloupek pedagog
simon.chloupek@gmail.com
MgA. Aleš Cigánek pedagog
ales.ciganek@gmail.com
Bc. Jaromír Mário Císař pedagog, třídní učitel/ka
cisarj@skolamichael.cz
MgA. Zuzana Dražilová pedagog
zuzana702@gmail.com
MgA. Jan Dvořák, Ph.D.pedagog, třídní učitel/ka
dvorakj@skolamichael.cz
MgA. Jaroslav Fišer pedagog, třídní učitel/ka
jaroslav@studiofiser.cz
Mgr. Věra Flaková pedagog
vera.flakova@seznam.cz
Mgr. Miriam Gottschalková třídní učitel/ka, statutární zástupkyně, zástupkyně pro VOŠ, pedagog
gottschalkovam@skolamichael.cz
Mgr. Vladimír Grulich pedagog, třídní učitel/ka
grulichv@skolamichael.cz
Mgr. Lucie Haladová pedagog
lucie-haladova@seznam.cz
MgA. Marie Hladíková pedagog
marhlad@gmail.com
MgA. Petr Hofman pedagog
zigzag@seznam.cz
RNDr. Pavel Holub třídní učitel/ka, pedagog
pavelbuloh@gmail.com
MgA. et Mgr. Jana Horáčková třídní učitel/ka, pedagog
horackovaj@skolamichael.cz
Mgr. Michaela Horáková pedagog, třídní učitel/ka
horakovami@skolamichael.cz
Mgr. Hana Horňáková třídní učitel/ka, pedagog
hornakovah@skolamichael.cz
Ing. Monika Hrubešová pedagog, ředitelka školy
hrubesovam@skolamichael.cz
BcA. Martin Janoch pedagog
marty.jain@gmail.com
doc. Ing. Karel Jaroš pedagog
kjaros@volny.cz
Ing. Radek Jaroš pedagog
radek.jaros@atlas.cz
MgA. Dagmar Jelínková pedagog
jelinkovad@skolamichael.cz
Ing. Martin Kirov pedagog
kirov.martin@gmail.com
Pavel Klener odborník z praxe
pavel.klener@email.cz
Mgr. Pavla Kocourková pedagog
p.kocourkova@post.cz
Mgr. Lenka Kotrbáčková pedagog, třídní učitel/ka
kotrbackoval@skolamichael.cz
Bc. Lukasz Krawczyk odborník z praxe
krawczyl@gmail.com
Mgr. Kristýna Kuslová pedagog, třídní učitel/ka
kuslovak@skolamichael.cz
Mgr. Pavel Marks pedagog, třídní učitel/ka
marksp@skolamichael.cz
Mgr. Petr Matyáš třídní učitel/ka, pedagog
matyasp@skolamichael.cz
MgA. Josef Nekvasil pedagog
josefnekvasil@seznam.cz
Martin Šašek odborník z praxe
martin.sasek@centrum.cz
MgA. Karin Šrubařová pedagog
karin.srubarova@gmail.com
Ing. David Urban pedagog
hi@davidurban.cz
Mgr. Milouš Veit pedagog
veitm@skolamichael.cz
Mgr. Dušanka Veitová zástupkyně pro dálkové studium, pedagog, třídní učitel/ka
veitovad@skolamichael.cz
MgA. Anna Vovsová pedagog
anna.vovsova@volny.cz
Mgr. Taťána Vycpálková třídní učitel/ka, zástupkyně pro denní studium, pedagog
vycpalkovat@skolamichael.cz
Mgr. Ilona Zavřelová třídní učitel/ka, pedagog
zavrelovai@skolamichael.cz
MgA. Zuzana Zemanová pedagog, vedoucí oboru Filmová tvorba SŠ
film.zuzana@gmail.com