Přehled učitelů

Přehled všech učitelů

Vše A B C D F G H J K L M U V Z
Mgr. Jakub Altman pedagog, třídní učitel/ka
altmanj@skolamichael.cz
Ing. Hana Bártová vedoucí oboru Management a produkce SŠ, pedagog, třídní učitel/ka
bartovah@skolamichael.cz
Mgr. Richard Borovička pedagog, třídní učitel/ka
borovickar@skolamichael.cz
Artemiy Bushuev pedagog
bushueva@skolamichael.cz
MgA. Dorothea Bylica pedagog
dorothea.bylica@gmail.com
MgA. Šimon Chloupek pedagog
simon.chloupek@gmail.com
Bc. Jaromír Mário Císař pedagog, třídní učitel/ka
cisarj@skolamichael.cz
MgA. Jan Dvořák, Ph.D.pedagog, třídní učitel/ka
dvorakj@skolamichael.cz
akad. mal. Věra Fišerová pedagog
fiserovav@seznam.cz
Mgr. Miriam Gottschalková třídní učitel/ka, statutární zástupkyně, zástupkyně pro VOŠ, pedagog
gottschalkovam@skolamichael.cz
Mgr. Vladimír Grulich pedagog, třídní učitel/ka
grulichv@skolamichael.cz
MgA. Marie Hladíková pedagog
marhlad@gmail.com
RNDr. Pavel Holub třídní učitel/ka, pedagog
pavelbuloh@gmail.com
MgA. et Mgr. Jana Horáčková třídní učitel/ka, pedagog
horackovaj@skolamichael.cz
MgA. et Mgr. Markéta Horáková pedagog
mandle29@centrum.cz
Mgr. Michaela Horáková pedagog, třídní učitel/ka
horakovami@skolamichael.cz
Mgr. Hana Horňáková třídní učitel/ka, pedagog
hornakovah@skolamichael.cz
MgA. Klára Horová pedagog
klara.horova@volny.cz
Ing. Monika Hrubešová pedagog, ředitelka školy
hrubesovam@skolamichael.cz
Ing. Radek Jaroš pedagog
radek.jaros@atlas.cz
MgA. Dagmar Jelínková pedagog
jelinkovad@skolamichael.cz
MgA. Jan Kolář pedagog
kolargrafik@gmail.com
Mgr. Lenka Kotrbáčková pedagog, třídní učitel/ka
kotrbackoval@skolamichael.cz
Mgr. Kristýna Kuslová pedagog, třídní učitel/ka
kuslovak@skolamichael.cz
MgA. Anna Lara pedagog
annalara.praga@gmail.com
Mgr. Pavel Marks pedagog, třídní učitel/ka
marksp@skolamichael.cz
Mgr. Petr Matyáš třídní učitel/ka, pedagog
matyasp@skolamichael.cz
MgA. Karin Šrubařová pedagog
karin.srubarova@gmail.com
MgA. Jakub Štěpánek Ph.D.pedagog, vedoucí oboru Grafický design SŠ
stepanekkuba@gmail.com
Ing. David Urban pedagog
hi@davidurban.cz
Mgr. Milouš Veit pedagog
veitm@skolamichael.cz
Mgr. Dušanka Veitová zástupkyně pro dálkové studium, pedagog, třídní učitel/ka
veitovad@skolamichael.cz
Mgr. Ilona Zavřelová třídní učitel/ka, pedagog
zavrelovai@skolamichael.cz