Přehled učitelů

Přehled třídních učitelů

Přehled všech učitelů

Vše A B C D F G H J K L M N O P R S T U V Z
MgA. Stanislav Abrahám pedagog
stanislav.abraham@gmail.com
Mgr. Jakub Altman pedagog, třídní učitel/ka
altmanj@skolamichael.cz
Ing. Hana Bártová vedoucí oboru Management a produkce SŠ, pedagog, třídní učitel/ka
bartovah@skolamichael.cz
Peter Beňa odborník z praxe
benapeter@icloud.com
MgA. Marian Beneš pedagog
MgA. Dominika Beranová pedagog
dominika.beranova@seznam.cz
Pavel Bokr pedagog
bokrp@skolamichael.cz
MgA. Lukáš Borovička pedagog
lukasborovicka@email.cz
Mgr. Richard Borovička pedagog, třídní učitel/ka
borovickar@skolamichael.cz
Artemiy Bushuev pedagog
bushueva@skolamichael.cz
MgA. Dorothea Bylica pedagog
dorothea.bylica@gmail.com
Ing. Lucie Černá pedagog
lucerna@seznam.cz
MgA. Šimon Chloupek pedagog
simon.chloupek@gmail.com
Mgr. Eva Chlumská pedagog
echlumska@centrum.cz
MgA. Aleš Cigánek pedagog
ales.ciganek@gmail.com
Mgr. Roman Číhalík pedagog
roman.cihalik@nydrle.net
Bc. Jaromír Mário Císař pedagog, třídní učitel/ka
cisarj@skolamichael.cz
BcA. Tomáš Daliman pedagog
daliman@me.com
MgA. Alena Derzsiová pedagog
aladerzsi@gmail.com
Mgr. Ivana Divišová, MBApedagog
divisovai@skolamichael.cz
MgA. Zuzana Dražilová pedagog
zuzana702@gmail.com
Petr Dürrhammer pedagog
jambadidi@seznam.cz
BcA. Michal Dvořák pedagog
midvok@gmail.com
MgA. Jan Dvořák, Ph.D.pedagog, třídní učitel/ka
dvorakj@skolamichael.cz
MgA. Jaroslav Fišer pedagog, třídní učitel/ka
fiserj@skolamichael.cz
akad. mal. Věra Fišerová pedagog
fiserovav@seznam.cz
Mgr. Věra Flaková pedagog
vera.flakova@seznam.cz
MgA. Dominik Gajarský pedagog
slowmotiondancer@gmail.com
Mgr. Miriam Gottschalková třídní učitel/ka, statutární zástupkyně, zástupkyně pro VOŠ, pedagog
gottschalkovam@skolamichael.cz
Mgr. Lucie Haladová pedagog
lucie-haladova@seznam.cz
MgA. Marie Hladíková pedagog
marhlad@gmail.com
MgA. Petr Hofman pedagog
zigzag@seznam.cz
RNDr. Pavel Holub třídní učitel/ka, pedagog
pavelbuloh@gmail.com
MgA. et Mgr. Jana Horáčková třídní učitel/ka, pedagog
horackovaj@skolamichael.cz
MgA. et Mgr. Markéta Horáková pedagog
mandle29@centrum.cz
Mgr. Michaela Horáková pedagog, třídní učitel/ka
horakovami@skolamichael.cz
Mgr. Hana Horňáková třídní učitel/ka, pedagog
hornakovah@skolamichael.cz
MgA. Klára Horová pedagog
klara.horova@volny.cz
Ing. Martin Hřebačka pedagog, vedoucí zaměření Animace a postprodukce
martin@digitalfilm.cz
Jan Hřebejk
Ing. Monika Hrubešová pedagog, ředitelka školy
hrubesovam@skolamichael.cz
BcA. Martin Janoch pedagog
marty.jain@gmail.com
doc. Ing. Karel Jaroš pedagog
kjaros@volny.cz
Ing. Radek Jaroš pedagog
radek.jaros@atlas.cz
Ing. Eva Jedličková pedagog
jedlickovae@skolamichael.cz
MgA. Dagmar Jelínková pedagog
jelinkovad@skolamichael.cz
Ing. Martin Kirov pedagog
kirov.martin@gmail.com
Pavel Klener odborník z praxe
pavel.klener@email.cz
Mgr. Pavla Kocourková pedagog
p.kocourkova@post.cz
Jakub Kohák
MgA. Jan Kolář pedagog
kolargrafik@gmail.com
Ing. Petra Korandová pedagog
korandovap@skolamichael.cz
Mgr. Lenka Kotrbáčková pedagog, třídní učitel/ka
kotrbackoval@skolamichael.cz
Lucie Kožinová pedagog
doc. Mgr. Vladimír Kozlík pedagog, vedoucí oboru Výtvarná fotografie SŠ
kozlikv@skolamichael.cz
Bc. Michal Kráčmer pedagog, vedoucí zaměření Produkce
kracmerm@skolamichael.cz
Antonín Kratochvíl, BFApedagog
k.knyc@verizon.net
Bc. Lukasz Krawczyk odborník z praxe
krawczyl@gmail.com
PhDr. Ivana Křenová pedagog, vedoucí zaměření Filmová tvorba VOŠ
kreni@seznam.cz
Mgr. Kristýna Kuslová pedagog, třídní učitel/ka
kuslovak@skolamichael.cz
MgA. Anna Lara pedagog
annalara.praga@gmail.com
MgA. Zdeněk Lhoták pedagog
zdenek@lhotak.com
MgA. Andrea Thiel Lhotáková pedagog
lhotakan@gmail.com
Mgr. Pavel Marks pedagog, třídní učitel/ka
marksp@skolamichael.cz
Mgr. Petr Matyáš třídní učitel/ka, pedagog
matyasp@skolamichael.cz
MgA. Martin Mrázek pedagog
mga.mrazek@email.cz
MgA. Josef Nekvasil pedagog
josefnekvasil@seznam.cz
Mgr. Eliška Niessnerová pedagog
e.synkova@centrum.cz
MgA. Michaela Ošťádalová pedagog
michaela.ostadalova@googlemail.com
MgA. Halina Pawlowská pedagog, vedoucí zaměření Scenáristika a mediální komunikace
pawlowskah@skolamichael.cz
Mgr. Natálie Pleváková pedagog, třídní učitel/ka
plevakovan@skolamichael.cz
Jan Pohribný pedagog
pohribnyj@skolamichael.cz
Ing. Milan Postler, Ph.D.pedagog
postler@vse.cz
Bc. Petra Procházková pedagog
pety.prochazkova@gmail.com
Selma Ročková, MApedagog
rockovas@skolamichael.cz
MgA. Miroslav Roubíček vedoucí zaměření Grafický design VOŠ, pedagog
roubicekm@skolamichael.cz
Martin Šašek odborník z praxe
martin.sasek@centrum.cz
MgA. Helena Sequensová pedagog
h.sequens@seznam.cz
Jan Šibík
akad. arch. Svatava Součková pedagog
souck@volny.cz
MgA. Karin Šrubařová pedagog
karin.srubarova@gmail.com
MgA. Jakub Štěpánek Ph.D.pedagog, vedoucí oboru Grafický design SŠ
stepanekkuba@gmail.com
Ing. Richard Stiebitz pedagog
richard.stiebitz@wunderman.cz
Jan Svěrák
Liba Taylor, BApedagog
liba@LibaTaylor.eu
Ing. Květoslava Tesarová pedagog
tesarovak@volny.cz
MgA. Tomáš Třeštík pedagog, vedoucí zaměření Fotografická tvorba VOŠ
photo@tomastrestik.com
Ing. David Urban pedagog
hi@davidurban.cz
PhDr. Michaela Vaculíková, Ph.D.pedagog
misavaculikova@quick.cz
MgA. Luboš Vála pedagog
lubos.vala@email.cz
Mgr. Milouš Veit pedagog
veitm@skolamichael.cz
Mgr. Dušanka Veitová zástupkyně pro dálkové studium, pedagog, třídní učitel/ka
veitovad@skolamichael.cz
Mgr. Dušan Veselý pedagog
vesselly@seznam.cz
Ing. Petr Vlasák pedagog
vlasak@icomtech.cz
MgA. Andrea Vokřálová pedagog, vedoucí zaměření Design interiéru, vedoucí oboru Design interiéru SŠ
avokralova@seznam.cz
BcA. Jiří Volek pedagog
jirka@volek.tv
MgA. Anna Vovsová pedagog
anna.vovsova@volny.cz
Mgr. Taťána Vycpálková třídní učitel/ka, zástupkyně pro denní studium, pedagog
vycpalkovat@skolamichael.cz
BcA. Petr Vykoukal pedagog
petr.vykoukal@centrum.cz
MgA. Karel Zavadil pedagog
Rosinante@seznam.cz
Mgr. Ilona Zavřelová třídní učitel/ka, pedagog
zavrelovai@skolamichael.cz
Valerie Zawadská pedagog
MgA. Zuzana Zemanová pedagog, vedoucí oboru Filmová tvorba SŠ
film.zuzana@gmail.com