Přehled učitelů

Přehled všech učitelů

Vše B C D F G H J K L M P R S T U V Z
MgA. Marian Beneš pedagog
MgA. Dominika Beranová pedagog
dominika.beranova@seznam.cz
Pavel Bokr pedagog
bokrp@skolamichael.cz
MgA. Lukáš Borovička pedagog
lukasborovicka@email.cz
MgA. Dorothea Bylica pedagog
dorothea.bylica@gmail.com
MgA. Šimon Chloupek pedagog
simon.chloupek@gmail.com
Mgr. Eva Chlumská pedagog
echlumska@centrum.cz
Mgr. Roman Číhalík pedagog
roman.cihalik@nydrle.net
BcA. Tomáš Daliman pedagog
daliman@me.com
MgA. Alena Derzsiová pedagog
aladerzsi@gmail.com
Petr Dürrhammer pedagog
jambadidi@seznam.cz
BcA. Michal Dvořák pedagog
midvok@gmail.com
BCF Maria Dzhambulova rodilý mluvčí
mdzhambulova@gmail.com
MgA. Jaroslav Fišer pedagog, třídní učitel/ka
jaroslav@studiofiser.cz
Mgr. Miriam Gottschalková třídní učitel/ka, statutární zástupkyně, zástupkyně pro VOŠ, pedagog
gottschalkovam@skolamichael.cz
MgA. Marie Hladíková pedagog
marhlad@gmail.com
MgA. et Mgr. Jana Horáčková třídní učitel/ka, pedagog
horackovaj@skolamichael.cz
MgA. et Mgr. Markéta Horáková pedagog
mandle29@centrum.cz
Mgr. Hana Horňáková třídní učitel/ka, pedagog
hornakovah@skolamichael.cz
MgA. Klára Horová pedagog
klara.horova@volny.cz
Ing. Martin Hřebačka pedagog, vedoucí zaměření Animace a postprodukce
martin@digitalfilm.cz
Ing. Monika Hrubešová pedagog, ředitelka školy
hrubesovam@skolamichael.cz
Ing. Radek Jaroš pedagog
radek.jaros@atlas.cz
MgA. Jan Kolář pedagog
kolargrafik@gmail.com
Mgr. Daniela Koteková pedagog, třídní učitel/ka
kotekovad@skolamichael.cz
Mgr. Lenka Kotrbáčková pedagog, třídní učitel/ka
kotrbackoval@skolamichael.cz
Lucie Kožinová pedagog
doc. Mgr. Vladimír Kozlík pedagog, vedoucí oboru Výtvarná fotografie SŠ
kozlikv@skolamichael.cz
Bc. Michal Kráčmer pedagog, vedoucí zaměření Produkce
kracmerm@skolamichael.cz
Antonín Kratochvíl, BFApedagog
k.knyc@verizon.net
PhDr. Ivana Křenová pedagog, vedoucí zaměření Filmová tvorba VOŠ
kreni@seznam.cz
MgA. Zdeněk Lhoták pedagog
zdenek@lhotak.com
MgA. Andrea Thiel Lhotáková pedagog
lhotakan@gmail.com
Mgr. Pavel Marks pedagog, třídní učitel/ka
marksp@skolamichael.cz
MgA. Halina Pawlowská pedagog, vedoucí zaměření Scenáristika a mediální komunikace
pawlowskah@skolamichael.cz
Jan Pohribný pedagog
pohribnyj@skolamichael.cz
Ing. Milan Postler, Ph.D.pedagog
postler@vse.cz
MgA. Miroslav Roubíček vedoucí zaměření Grafický design VOŠ, pedagog
roubicekm@skolamichael.cz
Martin Šašek odborník z praxe
martin.sasek@centrum.cz
akad. arch. Svatava Součková pedagog
souck@volny.cz
MgA. Jakub Štěpánek Ph.D.pedagog, vedoucí oboru Grafický design SŠ
stepanekkuba@gmail.com
Ing. Richard Stiebitz pedagog
richard.stiebitz@wunderman.cz
Liba Taylor, BApedagog
liba@LibaTaylor.eu
MgA. Tomáš Třeštík pedagog, vedoucí zaměření Fotografická tvorba VOŠ
photo@tomastrestik.com
Ing. David Urban pedagog
hi@davidurban.cz
PhDr. Michaela Vaculíková, Ph.D.pedagog
misavaculikova@quick.cz
MgA. Luboš Vála pedagog
lubos.vala@email.cz
Mgr. Dušan Veselý pedagog
vesselly@seznam.cz
Ing. Petr Vlasák pedagog
vlasak@icomtech.cz
MgA. Andrea Vokřálová pedagog, vedoucí zaměření Design interiéru, vedoucí oboru Design interiéru SŠ
avokralova@seznam.cz
BcA. Jiří Volek pedagog
jirka@volek.tv
MgA. Karel Zavadil pedagog
Rosinante@seznam.cz
Valerie Zawadská pedagog