Mgr. Věra Flaková

E-mail:
Vyučované předměty:
střih

 Dosažené vzdělání

1981 Filmová akademie múzických umění, obor filmový a televizní střih

Pracovní zařazení, pracovní zkušenosti

2016 – současnost externí spolupráce s Michael – SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby

2004 do současnosti –externí spolupráce NOVA, Premiera PRIMA–off line střihač

1994 do současnosti – externí spolupráce ČT pozice off line střihač

1981 – 1994 FSB asistent střihu a samostatný filmový střihač

2006 – 2010 občasné semináře o střihu na Famu na katedře režie

Praxe

Ovládaní Final Cut Pro 7 – off line

Avid Media Composer off line

Tvorba

2016 13.komnata Pavla Vohnouta (ČT 26 min.)

2016­2015 seriál Na vodě ( Nova 52 min.)

2015 Trilobit Beroun 2014 (ČT 30 min. )

2015 13.komnata Jana Rumla (ČT 26 min.)

2015 13.komnata Václava Malého (ČT 26.min)

2015 13/14 komnata Kamily Magálévé (ČT 26.min)

2015 Dabing – minulost a současnost (ČT 30.min)

2014 2013 Doktoři z Počátku serial (NOVA 53 min.)

2014 2013 Ordinace v růžové zahradě – seriál (NOVA 53 min.)

2014 Svatby v Benátkách – seriál (PRIMA 53 min.)

2014 13.komnata Petra Urbana (ČT 26 min )

2014 13.komnata Michala Hrůzy (ČT 26.min)

2014 13.komnata Michela Fleischmana (ČT 26.min)

2013 Herbář seriál (ČT 26.min)

2012 Dokumentární cyklus Národní klenoty (ČT 26.min)

2012 Na cestě po Plzenśkém kraji (ČT 26.min)

2012 Miracles of Nature (cestopisný cyklus pro zahraniční kabelové TV)

2012 Unsual Culture (cestopisný cyklus pro zahraniční kabelové TV)

2011 Krajina mého srdce Lada (ČT 5 minut)

2011 OHŘE 3 dílný cyklus (ČT 30 min.)

2011 Klipová zastavení podél řeky Ohře (84 dílů 3 5min)

2011 Stará domovní znamení 4.díly (ČT 28 min.)

2010 Mamba show zábavný pořad 13.dílů (ČT 50.min.)

2010 2006 Bílá místa cyklus (ČT 17..min) dokument 30.dílů

2009 Restart Nevíš dne ani hodiny (ČT 15.min)

2009 – 2008 ZOOM cyklus (ČT 15 M ́min)

2008 Zeměpis světa Austrálie 5.dílů (ČT 13.min)

2008 Šejdrem hraný film (ČT 100.min)

2008 Combeck 3.díly (NOVA 52 min)

2008 Králův dar loutkový film 15.min.

2008 Restart Devět tváří duše (ČT 15.min.)

2007 Horákoví – seriál (ČT 52.min)

2007 Ulice seriál (NOVA 50.min.)

2007 Kus dřeva ze stromu 26.dílů (ČT 17. min.) dokument

2006 – 1996 denní cyklus o vaření Mnám, Tescoma Prima vařečka….(Prima 26.min)

2006 1999 Curiculum vitae cyklus (ČT 20.min ) 50.dílů dokument

2006 Čtyři kouzelné svitky – papírkový film

2005 Pamět ́stromů cyklus (ČT 26.min.) ́dokument

2004 Jak se žije na rozhlednách dokument (ČT 15.min)

2004 Jak se žije amaterským hvězdářům dokument (ČT 15.min)

2003 Frntišek Melichar dokument(ČT 30.min.)

2002 2000 Miláčči cyklus (Prima 50 min.( zábavný pořad)

1998 Telefon story – bakalářská povídka (ČT 20 min.)

1998 Misionáři cyklus Okno k sousedům (ČT 20.min.)

1997­ 1995 Česká soda cyklus (ČT 20.min.)

1997 V.I.P. Honajzer (ČT 15.min.)

1996 V.I.P. Pavel Tykač (ČT 15.min)

1996­ 1993 V žitě (ČT 18.min) společenský magazín

1995 GENUS G.Brom (ČT .15.min.)

1995 Jak chutná smrt hranný film 98.min

1992 Peklo v řetězech II. hraný film 100.min.

1992 Les Misserables Dokument( ČT 30.min)

1992 Album J.Skála dokument ( ČT 20 min.)

Celovečerní filmy:

Zvířata ve městě

Vrat ́se do hrobu

Vyžilý Boudník

Yps – zakázka Německo

Někde je možná hezky

Peklo v řetězech II.

Díky za každé mové ráno

Jak chutná smrt

Newsletter

Nechte si posílat novinky ze školy přímo do vaší e-mailové schránky