FESTMICHAEL 2020

31. August, 2020 Actual

Škola MICHAEL vás srdečně zve na 11. ročník studentského festivalu FESTMICHAEL, který se bude konat 2. září nejprve v kině Lucerna a následně na náměstí Míru. Vše proběhne pod záštitou významných osobností filmu, fotografie a grafiky.

KINO LUCERNA

Od 13.30 hod. se v pražském kině Lucerna uskuteční soutěžní přehlídka studentských filmů střední školy Michael a vyšší odborné školy Akademie Michael. Odborná porota spolu s diváky bude vybírat nejzajímavější film, který se bude ucházet o cenu poroty, a také o cenu diváků. Do soutěže je přihlášeno 16 filmů. Vítězové si odnesou skleněná ocenění ve tvaru žárovky.

NÁMĚSTÍ MÍRU

Na náměstí Míru začne hudební produkce 15.15 hod., v 16.45 hod. se pod širým nebem uskuteční vernisáž výstavy prací letošních absolventů SŠ a VOŠ Michael. Představí se zde absolventi oborů fotografická tvorba, design interiéru a grafický design. Nejlepší studenti si převezmou ceny od významných osobností z oborů fotografie, filmová tvorba, grafika a design interiéru. FESTMICHAEL bude doprovázet hudební produkce skupiny The Ignu a nebude chybět ani malé občerstvení.

Expozice potrvá 12. 8. až do 8. 9. 2020.

 

Previous Article

«

Newsletter

Get news from the school directly to your inbox