Pozvánka na festival autorského ČTENÍ VE VLAKU

9. September, 2022 Actual

Naše škola Michael ve spolupráci s Vysokou školou kreativní komunikace a Českými dráhami již po 9. Vás zve na festival autorského ČTENÍ VE VLAKU, během kterého máte jedinečnou šanci setkat se v pražských příměstských linkách se známými českými spisovateli. Od 12. do 15. září 30 předních autorů bude ve 30 vybraných vlakových spojích předčítat po 4 dny cestujícím. Těšte se na Irenu Obermannovou, Vlastinu Svátkovou, Petra Borkovce, Ivonu Březinovou, Jiřího Dědečka, Pavla Tomeše a mnohé další.
Pestrost žánrů zaručena! Zazní ukázky ze současné české prózy i poezie. Fantasy, sci-fi a detektivní příběhy cestujícím přečtou Kristýna Sněgoňová, Michaela Merglová, Pavel Renčín a další.
Jako vždy jsou některé z jízdy určené zejména školám, žáky a studenty vtáhnou do světa literatury mimo jiné Radek Malý, Petra Kubašková a Veronika Krištofová.
Festival bude slavnostně ukončen v knihkupectví Luxor na hlavním nádraží. Čeká na vás nejenom tradiční autogramiáda, ale rovněž beseda s účastníky a další doprovodné akce. Diskutující v několika blocích zodpoví všechnyo tázky týkající se současné české literatury. Přijďte besedovat s Michalem Vieweghem, Irenou Obermannovou či Františkem Kotletou a mnohými dalšími 15. 9. 2022 od 16:00 v knihkupectví Luxor na hlavním nádraží.

Next Article

»

Newsletter

Get news from the school directly to your inbox