O škole

Jsme nejlepší a stále se zlepšujeme.

MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o. poskytuje vzdělávání ve 4 uměleckých oborech doplněných 1 neuměleckým oborem. Jako jediná škola v České republice realizuje kompletní vzdělání v oblasti reklamy. Škola maximálně propojuje teorii a praxi a mezioborovou spolupráci. Naší silnou stránkou je nadstandardně vybavené zázemí a vysoká erudice pedagogů (včetně odborníků z praxe a aktivních umělců). Studenti dosahují výborných výsledků. Škola spolupracuje s renomovanými společnostmi, v nichž studenti nacházejí své uplatnění.

Zázemí a vybavení

V sedmi pavilonech obklopených rozlehlou zahradou jsou prostorné učebny a specializovaná pracoviště pro výuku odborných předmětů. Nacházejí se zde fotografické ateliéry se zatemněním, denním světlem, fotokomora, grafické dílny a ateliéry, počítačové učebny vybavené počítači Mac i PC, odborná učebna pro praktickou výuku postprodukce a animační tvorby, samostatné multimediální pracoviště s filmovými ateliéry, zvukovým a střihovým studiem, byla vybudována projekční místnost – školní kino, které je určeno nejen k promítání filmů, ale i na barevnou úpravu a postprodukci filmu (color grading), úlohu galerie studentských prací plní Reklamní klub, který je vybaven multimediální produkcí, slouží jak pro prezentaci klauzurních a absolventských prací studentů, ročníkových a oborových výstav, tak pro výuku některých odborných předmětů. Podívejte se, co vše je studentům k dispozici.

Historie školy

Střední škola reklamní a umělecké tvorby Michael vychovává profesionály již 27 let. Jejím zakladatelem byl v roce 1994 reklamní textař Zdeněk Štěpánek, legenda oboru. Od té doby se z názvu školy stala renomovaná značka.

Škola Michael poskytuje v této oblasti jedinečně všestranné vzdělání, což ji odlišuje od obdobných škol v ČR.

Spolupracujeme

Partnerské společnosti

Najdete nás také zde

Obory

Filmová
tvorba

denní studium více informací

Design
interiéru

denní studium více informací

Fotografická
tvorba

denní studium více informací

Grafický
design

denní studium více informací

Management
a produkce

denní studium
dálkové studium
více informací
i anglicky

Newsletter

Nechte si posílat novinky ze školy přímo do vaší e-mailové schránky